Cena: 155 000 PLN

Zaproponuj cenę!

Numer oferty: PRX-GS-4359
Cena: 155 000 PLN
Cena za m2: 46.97 zł
Powierzchnia: 3300 m2
Lokalizacja
Miasto: Sławno (gw)
Dzielnica: Warszkowo
Województwo: zachodnio-pomorskie

KONTAKT BEZPOŚREDNI W SPRAWIE OFERTY 608 205 437

(TELEFON sześć zero osiem dwa zero pięć cztery trzy siedem)
SZCZEGÓŁY NA http://mikroinwestycje.pl/KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Osiedle Warszkowo
Oferowana do sprzedaży nieruchomość jest zaplanowanym osiedlem domów jednorodzinnych położonych w m.Warszkowo przy nowoprojektowanej drodze gminnej, która połączy drogę wojewódzką nr 209 w kierunku Bytowa z drogą krajową nr 6 relacji Szczecin – Gdańsk. Proponowane do nabycia działki z przewidzianymi na nich budynkami mieszkalnymi, oddalone są od drogi wojewódzkiej o ok. 300m, od centrum wsi o ok.1500m. Graniczą od strony południowej z lasem mieszanym, który jest dodatkową atrakcją lokalizacyjną. Do walorów lokalizacji należą: czyste powietrze, duże pasma obszarów zielonych i leśnych, niewielkie zaludnienie. Wszystko to wpływa na ciszę, spokój i prawdziwy komfort życia. Dzięki  lokalizacji, osiedle stanowi idealne miejsce na sypialnię podmiejską położoną blisko następujących miejscowości:
  • Sławno (3km),

  • Słupsk (25km),

  • Jarosławiec - nad morzem (25 km)

  • Darłowo  - nad morzem (27 km).


Wspomniana inwestycja komunikacyjna realizowana przez Gminę Sławno połączy projektowane osiedle z drogami publicznymi relacji Bytów, Słupsk, Sławno.


Projektowane osiedle jest w pełni uzbrojone w infrastrukturę techniczną wraz z drogami wewnętrznymi łączy się z drogami gminnymi, które stanowią układ komunikacyjny.


 


Powierzchnia pojedynczych działek, na których powstaną opisane budynki mieszkalne wraz z wbudowanym garażem i miejscami postojowymi wynosi ok. 700-800 m2.


Charakterystyka projektu domu:
  • powierzchnia użytkowa: 132,44m2

  • pow.zabudowy 114,50m2

  • kąt nachylenia dachu 40°.

  • parter składa się z: sal>
  • piętro budynku składa się z: trzech sypialni: pierwsza o pow. = 20,10m², druga o pow. = 16,90m², trzecia o pow. = 13,35m², łazienki = 11,00m² i hall z komunikacją = 5,85m².


Projektowane  osiedle położone w pobliżu szkoły gminnej podstawowej, przedszkola i kościoła parafialnego, sklepów wielkopowierzchniowych (Biedronka, Intermarche, Tesco). Bliskość miasta Powiatowego Sławno uzupełni pozostałe potrzeby takie jak: punkty handlowe, usługi lecznicze, apteki szkoły. Cena dotyczy działki z zaprojektowanymi budynkami mieszkalnymi. Istnieje możliwość zakupu pozostałych działek wchodzących w skład osiedla.


Łączna powierzchnia działek wynosi ok 12000m2. Dokumentacja obejmuje projekty budowlane i prawomocne decyzje pozwolenia na budowę czternastu domów mieszkalnych z garażami.Jednym ze sposobów uczestnictwa w inwestycji jest możliwość zawiązania wspólnoty, spółdzielni, której będzie można zostać członkiem po wpłaceniu wkładu spółdzielczego.Zostań członkiem wspólnoty lub spółdzielni i zrealizuj marzenia o własnym domu w przystępnej cenie!

KONTAKT BEZPOŚREDNI W SPRAWIE OFERTY 608 205 437

(TELEFON sześć zero osiem dwa zero pięć cztery trzy siedem)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Nie załączono wideo.
Informacje dodatkowe
Typ działki Budowlana

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Kontakt w treści oferty

biuro@proximo.com.pl

telefon w treści


Skontaktuj się z doradcą:


Komórka: telefon w treści

biuro@proximo.com.pl

Pilotów 61/3, 31-462 Kraków

Temat:

Email:

Treść:

Captcha


Dodano: 2014.08.26 | ważne do: 2018.01.25 | wyświetleń: 2065

Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do negocjacji zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.